Tygodnik Makowski

Niedziela, 22 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Mała podwyżka, duże porozumienie

13.01.2015 08:35:00

Gmina Różan jako ostatnia w powiecie makowskim uchwaliła wynagrodzenie dla burmistrza. Piotr Świderski dostał podwyżkę w wysokości 177 zł. Od stycznia burmistrz zarabia 10930 zł.

Radni gminy Różan doszli do porozumienia w sprawie pensji burmistrza. Przypomnijmy, na sesji w grudniu, kiedy radni po raz pierwszy zajęli się projektem uchwały w tej sprawie, po gorącej dyskusji - jak i czy wynagrodzenie burmistrza powinno wzrosnąć - uchwałę zdjęto z porządku obrad. Największymi oponentami treści uchwały byli radni PiS. 30 grudnia, na ostatniej w 2014 roku sesji, doszło do zgody.

Ustalono, że wynagrodzenie zasadnicze burmistrza wyniesie 5900 zł, dodatek funkcyjny 1600 zł, dodatek specjalny 2250 zł, a dodatek stażowy 1180 zł.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...