Tygodnik Makowski

Wtorek, 22 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Najlepszy w powiecie

29.12.2014 20:25:00

Wojciech Napiórkowski wygrał konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2014”. Aspirant Napiórkowski jest dzielnicowym w gminie Młynarze.

 

Kolejna edycja konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego roku 2014 powiatu makowskiego została rozstrzygnięta. Mieszkańcy powiatu, biorący udział w głosowaniu, zdecydowali, że tytuł należy się Wojciechowi Napiórkowskiemu pracującemu w gminie Młynarze. Urny z głosami wystawione były w budynku KPP w Makowie Maz., posterunku policji w Krasnosielcu i Różanie oraz wszystkich urzędach miast, powiatu i gmin. 30 listopada zakończyło się zbieranie głosów. Komisja powołana przez komendanta KPP w Makowie Maz. zliczyła zebrane ankiety.

Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce zajął asp. Wojciech Napiórkowski - dzielnicowy gminy Młynarze, II miejsce mł. asp. Grzegorz Dębowski - dzielnicowy gminy Rzewnie, III miejsce sierż. szt. Cezary Gruda - dzielnicowy gminy Czerwonka i Szelków.

Asp. Wojciech Napiórkowski pracuje w policji od 1993 roku. Służbę rozpoczął w Warszawie, gdzie pracował pięć lat. Od 1998 roku służy w Różanie. Obecnie jest dzielnicowym gminy Młynarze,

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz