Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Żebrowski wraca silniejszy

07.10.2014 07:41:00

Krzysztof Żebrowski, pochodzący z Zakrzewa (gm. Karniewo) mistrz Polski w biegu na 1500 metrów, wraca do treningów po kontuzji, która wykluczyła go ze startów w minionym sezonie.

 

Podczas pobytu w Kenii biegacz tak niefortunnie stanął, że złamał kość strzałkową. – Urazu nabawiłem się, zbiegając ze szczytu. Tak nieszczęśliwie stanąłem, że kość nie wytrzymała. Straciłem cały sezon. Bardzo tego żałuję, bo po obiecujących biegach w 2013 roku miałem nadzieję na poprawienie rekordu życiowego oraz dobry występ na Mistrzostwach Europy w Zurychu – powiedział Krzysztof Żebrowski.

W najlepszym dla siebie sezonie urodzony w Makowie Mazowieckim biegacz triumfował również w mistrzostwach Polski, wyprzedzając na mecie olimpijczyka Marcina Lewandowskiego.

Cały artykuł w papierowym wydaniu "TM" nr 40 z 7 października 2014 r.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...