Tygodnik Makowski

Piątek, 20 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Mandat za piwo? To skandal!

10.09.2014 12:19:00

Podczas Dni Różana policja wystawiła 40 osobom mandaty za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Zachowanie funkcjonariuszy pozostawiło niesmak.

 

Działania policjantów podczas Dni Różana zostały skrytykowane na nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej 22 sierpnia. Sprawę poruszyła radna Jolanta Kruszewska.

- Chciałabym zwrócić uwagę na niesmak, jaki pozostał po Dniach Różana, a dotyczył obsługi przez policję tej imprezy. Jaka miała być rola policji? Kiedy zgłaszałam osobę leżącą, nie wiem, czy była chora czy pijana. Policjant odpowiedział mi, że nie jest od takich spraw. Mam więc pytanie, od jakich spraw jest policja? Słyszałam, że wiele mandatów zostało wystawione na Dniach Różana. Czy to prawda panie burmistrzu? – pytała radna. - Czy od tego była policja? Uważam, że policja powinna pilnować porządku, żeby ludzie nie rozrabiali, żeby kulturalnie się bawili - dodała.

Więcej w "TM" nr 36 z 9 września 2014 r.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...