Tygodnik Makowski

Niedziela, 22 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Tragiczny wypadek pod Karniewem

21.07.2014 14:20:00

W niedzielę, 19 lipca, około godz. 19.00, na drodze w miejscowości Byszewo, w gminie Karniewo, rowerzysta nagle skręcił w lewo, wprost pod koła motocykla. Około godz. 23.00 lekarz z makowskiego szpitala, gdzie trafił rowerzysta, poinformował, że niestety zmarł on po przebytej operacji.

 

Z relacji świadka zdarzenia wynika, że jadący w tym samym kierunku rowerzysta nagle skręcił w lewo, wprost pod koła motocykla – o tragicznym zdarzeniu w gminie Karniewo opowiada Tomasz Łysiak, komendant powiatowy policji w Makowie Mazowieckim.

Zdaniem komendanta, na podstawie zeznań świadka zdarzenia można domniemywać, że 54-letni rowerzysta skręcił w stronę swojej wioski. Zrobił to nagle, nie sygnalizując tego zamiaru. Kierujący motocyklem 32-latek chciał uniknąć zderzenia. To się nie udało, dlatego uderzył w rowerzystę, wjechał do rowu, a następnie na pole. To był motocyklista zamykający rajd pojazdów zabytkowych.

Więcej w "TM" nr 29 z 22 lipca 2014 r.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...