Tygodnik Makowski

Piątek, 19 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Szajka złomiarzy złapana

29.05.2014 10:30:00

Sześciu mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu oraz złomu zatrzymała makowska policja. Niewykluczone, że byli również autorami kilku innych kradzieży zanotowanych na terenie powiatu.

 

Mężczyzn zatrzymywano sukcesywnie, 16 i 17 maja. Są podejrzani o to, że 13 maja ukradli uszkodzonego vw passata zaparkowanego w garażu na posesji w Szelkowie oraz o kradzież ośmiu karoserii samochodów oraz innego złomu, z niezamieszkałej posesji w Węgrzynowie 15 maja.

Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 29 do 50 lat. Trzej z nich to mieszkańcy Różana. Pozostali to mieszkańcy: Pułtuska, gminy Rzewnie oraz Płoniaw. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty kradzieży do których przyznali się.

Po zwolnieniu z aresztu jeden z nich, 30-letni mieszkaniec gminy Płoniawy, kolejnej nocy usiłował ukraść worki z puszkami z kontenera, który znajdował się na terenie jednego ze skupów złomu w Makowie Mazowieckim. Został zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów i pracowników ochrony. 30-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego również przyznał się. Policjanci ustalają czy zatrzymani są powiązani z innymi podobnymi zdarzeniami.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz