Tygodnik Makowski

Piątek, 27 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Siedem donosów Izydora Frankowicza

07.05.2014 18:33:00

W połowie lutego Regionalna Izba Obrachunkowa w Warszawie otrzymała pismo obywatela, zatroskanego nieporządkami w gminie Czerwonka.

 

Pisał on do prezesa RIO Wojciecha Tarnowskiego, cytujemy: „Szanowny Panie Prezesie! Treść zawarta w tym tekście jest podyktowana zbliżającą się kontrolą przez RIO mającą na celu skontrolowania prawidłowości wykonania budżetu przez wójtów gmin. Zawarte są tu podpowiedzi i podanych kilka przykładów na co powinny skupić kontrolujący i nie tylko na tych.”

Piszący miał pewne problemy z polszczyzną, ale to przecież nie umniejsza jego obywatelskiej troski o stan finansów gminy, co ujął w siedmiu punktach.

Cały artykuł w "TM" nr 18 z 6 maja 2014 r.

autor: stel

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...