Tygodnik Makowski

Środa, 16 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Okradali domki letniskowe

15.04.2014 07:55:00

policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Makowie Maz. zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży i kradzieży z włamaniem, które miały miejsce od czerwca 2013 roku na terenie gmin Szelków i Płoniawy. A policjanci z Różana, 11 kwietnia, zatrzymali dwóch braci podejrzanych o dokonanie kilku kradzieży i kradzieży z włamaniem do domków letniskowych na terenie gm. Rzewnie.

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty, do których przyznał się. Okradał przede wszystkim domki letniskowe oraz nowo budowane domy. Przedmiotami zainteresowań 37-letniego mieszkańca gm. Szelków były elektronarzędzia, narzędzia ogrodnicze, elementy hydrauliczne, przewody elektryczne. Przechowywał je w szopie w miejscu zamieszkania. Wszystkie zostały zabezpieczone. Mężczyzna nie był wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Od lutego 2014 do kwietnia 2014 roku makowska policja odnotowała kilka kradzieży i kradzieży z włamaniem do domków letniskowych w miejscowościach Dzbądz, Brzóze i Drozdowo na terenie gm. Rzewnie. Łupem włamywaczy były elektronarzędzia, sprzęt wędkarski, narzędzia ogrodnicze oraz silnik do łodzi. Policjanci z Różana w toku prowadzonych czynności zatrzymali dwóch braci, mieszkańców gm. Rzewnie, w wieku 19 i 22 lata. Bracia zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Przyznali się do dokonania kilku kradzieży i kradzieży z włamaniem. W dalszym ciągu trwają czynności mające na celu ustalenie powiązań zatrzymanych sprawców z innymi podobnymi zdarzeniami.

autor: KPP

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz