Tygodnik Makowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Mężczyzna z raną postrzałową nie żyje

22.01.2014 13:00:00

Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna z raną postrzałową, znaleziony 21 stycznia w pobliżu lasu koło miejscowości Drążdżewo – Kujawy (gm. Krasnosielc), zmarł.

 

Wczoraj około godz. 15.30 dyżurny makowskiej policji otrzymał informację, że w miejscowości Drążdżewo – Kujawy, gm. Krasnosielc w pobliżu lasu znaleziono mężczyznę z raną postrzałową lewej ręki. Rannego 48-latka, który był w ciężkim stanie, przetransportowano do karetki. Załoga ambulansu udzieliła mu pomocy, po czym został on przewieziony do szpitala w Przasnyszu. Pomimo wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł.

Na miejscu zdarzenia makowscy policjanci wykonali czynności z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu. W sprawie tej prowadzone jest postępowanie mające na celu wyjaśnienie pełnych okoliczności zaistniałego zdarzenia – poinformowała KPP w Makowie Maz.

autor: rp

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...