Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Ścięli drzewo dla jemioły

18.12.2013 12:00:00

Dwa auta wjechały w drzewo, które leżało na drodze w obrębie wsi Cieciórki Szlacheckie, gmina Czerwonka. Na szczęście ani kierowcom, ani pasażerom nic się nie stało.

Drzewo zatarasowało drogę za sprawą poszukiwaczy świątecznego runa, czyli jemioły, która obficie obrosła gałęzie. Ścinając je zapewne liczyli, że przewróci się ono na pola, a nie na drogę. Gdy stało się inaczej, wystraszyli się i uciekli.

Kierowcy aut nie spodziewali się takiej niespodzianki. Było już ciemno, w świetle samochodowych reflektorów zauważyli wprawdzie przeszkodę, ale nie zdążyli już całkowicie wyhamować. Oba pojazdy zostały nieznacznie potłuczone.

autor: rp

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...