Tygodnik Makowski

Piątek, 27 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Po alkoholu i w cudzym aucie

02.12.2013 13:00:00

1 grudnia w Przytułach (gm. Krasnosielc) 27-letni mieszkaniec powiatu makowskiego, kierujący citroenem, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu skodzie, którą kierował również mieszkaniec pow. makowskiego. Doszło do zderzenia.

 

Na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń. Okazało się jednak, że kierujący citroenem był nietrzeźwy - badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na dodatek przywłaszczył sobie auto. 27-latek odpowie więc za przywłaszczenie samochodu, spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

W niedzielę, 1 grudnia, policjanci wielokrotnie mieli do czynienia z pijanymi kierowcami. W Karniewie zatrzymali do kontroli drogowej opla corsę. Kierujący autem 34-letni mieszkaniec gm. Karniewo miał 1,4 promila alkoholu w organizmie. Tego samego dnia i także w Karniewie policjanci zatrzymali motorowerzystę - mieszkańca gm. Karniewo, który miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. A w Sypniewie 52-letniego mieszkańca tej gminy, który jechał „maluchem” mając 3 promile alkoholu w organizmie.

autor: rp

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...