Tygodnik Makowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Ciało kierowcy znaleziono w jeziorku

23.11.2013 00:00:00

Policjanci z KPP w Makowie otrzymali informację, że w miejscowości Brzóze w gminie Rzewnie stoi na moście otwarty samochód osobowy, którego kierowca gdzieś się zapodział. Patrol udał się na miejsce: auto stało puste, z kluczykiem w stacyjce, a kierowcy - ani śladu. Policjanci próbowali go przywoływać, korzystając z megafonu. Nie skutkowało.

 

W międzyczasie ustalono, że auto należy do 30-latka z gminy Czerwonka. Policjanci zaprowadzili je do domu właściciela. Tam dowiedzieli się, że pojechał do pracy. Domownicy nie mieli pojęcia, dlaczego auto znalazło się w Brzózem i gdzie może być właściciel. Gdy 30-latek nie zjawił się do następnego dnia, rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Ekipa poszukiwaczy, składająca się z policjantów i nurków z makowskiej PSP udała się do Brzózego, by spenetrować tamtejsze jeziorko, powstałe po wyrobisku żwiru. 21 listopada rankiem odnaleziono w nim zwłoki poszukiwanego mężczyzny. Pozostaje odpowiedź na pytanie o przyczynę i okoliczności jego utonięcia.

autor: stel

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...