Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Koncertem upamiętnią muzyka

09.09.2013 15:20:00

Tego lata już drugi znakomity muzyk, po Romanie Kuśmierskim, zamieszkały w gminie Karniewo, odszedł do niebieskiej orkiestry. Bogdan Krajewski zmarł w nocy z 31 sierpnia na 1 września w Chełchach Jakusach, gdzie od kilku lat mieszkał po przejściu na emeryturę i wyjeździe z Warszawy.

 

Jego sylwetkę przedstawialiśmy w jednym z sierpniowych numerów „Tygodnika Makowskiego”. Dawny gitarzysta Koman Band i innych zespołów rockowo-jazzowych zdołał się wpisać w życie kulturalne gminy jako nauczyciel muzycznie uzdolnionych dzieci, snuł dalsze plany działalności muzycznej, organizacji koncertów w karniewskim Gminnym Ośrodku Kultury…

I to właśnie GOK postanowił zorganizować „pożegnalny” koncert, mający być hołdem dla Bogdana Krajewskiego. 28 września w Wiejskiej Chacie na karniewskim stadionie od godz. 18 występować będą: Whyducky z Ciechanowa, Szulerzy z Inowrocławia i grupa Mojo z Warszawy.

- Prawdopodobnie wystąpi też improwizowana grupa muzyków, dawnych kolegów Bogdana Krajewskiego, którzy w ten sposób będą chcieli go pożegnać – mówi Krzysztof Twardowski, dyrektor GOK w Karniewie i organizator niezwykłego koncertu.

autor: stel

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz