Tygodnik Makowski

Sobota, 20 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. Stefan Żagiel
fot. Stefan Żagiel

Nie obawiam się wyzwań

03.09.2013 08:20:00

W moim odczuciu bycie dyrektorką GOUK jest to praca twórcza, zaś jej rezultaty wielce mnie satysfakcjonują. Kieruję różańskim GOUK od roku, przyszłam tu po wygraniu konkursu na dyrektora. Przez ten czas udało się umocnić dawne formy pracy, wprowadzić nowe, dzięki czemu placówka cały czas tętni życiem, dając szansę artystycznego rozwoju zwłaszcza dzieciom i młodzieży - mówi Aleksandra Warsztocka.

 

Stosujecie oryginalną formę organizacji pracy zajęć, dzięki swego rodzaju konkursom na najciekawsze propozycje programowe…

Tak właśnie, ogłaszamy konkursy na prowadzenie ciekawych zajęć. Jeśli ktoś ma coś ciekawego do zaoferowania, zyskuje zlecenie na prowadzenie zajęć. Ten system się sprawdza. Dzięki niemu mamy profesjonalnie i na wysokim poziomie prowadzone koła zainteresowań. Obecnie szukamy nauczyciela gry na gitarze.

Cała rozmowa z Aleksandrą Warsztocką – dyrektorką Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury w Różanie, w papierowym wydaniu "TM" nr 36 z 3 września 2013 r.

autor: Stefan Żagiel

Komentarze Internautów (3)dodaj komentarz

 • ja, 2013-09-03 08:46:45
  upadek
  mam nadzieje że napiszecie prawde iz w gok od roku upada
 • cenzura, 2013-09-06 09:02:52
  moze usuną
  aż dziw bierze ze nie usunęli komentarza
 • CZYTELNIK, 2013-09-07 20:42:28
  co upada?
  NAPISAŁEŚ: "mam nadzieje że napiszecie prawde iz w gok od roku upada" ALE NIE NAPISAŁES KTO LUB CO W GOK OD ROKU UPADA A DRUGA SPRAWA TO CZYTAŁEM CAŁY ARTYKUŁ, BYŁEM NA KONCERTACH I PRZEDSTAWIENIACH, DNIU DZIECKA, DNIACH RÓŻANA I JEST OK , NIC I NIKT NIE UPADA