Tygodnik Makowski

Sobota, 20 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Dni Krasnosielca

06.08.2013 13:30:00

Piętnaste, a więc jubileuszowe Dni Krasnosielca będą dużym wydarzeniem kulturalnym dla mieszkańców miejscowości, gminy i przyjezdnych gości. Rozpoczną się rankiem 17 sierpnia (sobota) od gminnych zawodów wędkarskich o puchar wójta gminy Krasnosielc.

 

Bezpiecznego łowiska, a więc i ryb na trofea "użyczy" miasto Maków. Zawody odbędą się na makowskim zalewie. Tego samego dnia o godz. 17 przed siedzibą Gminnego Ośrodka Kultury spotkają się motocykliści z gminy na III Gminny zlot motocyklowy.

Główny festyn odbędzie się 18 sierpnia na miejscowej targowicy. Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godz. 14, zaraz potem scenę opanują zespoły artystyczne. Na pierwszy ogień pójdzie miejscowy Recycling Band. O godz. 15 rozpocznie się spektakl dla dzieci „Magiczny kapelusz”. Od godz. 16 - program pod nazwą „Występy swoich ludzi”, czyli popisy miejscowych zespołów artystycznych: orkiestry OSP z Pienic, chóru Koła Gospodyń Wiejskich z Grabowa, zespołu młodzieżowego Avista i zespołu cygańskiego. Bezpośrednio po tym występie podsumowanie zawodów wędkarskich, a o godz. 17.30 pierwsze wejście na scenę zespołu tanecznego Afro Carnaval. Kolejne piętnastominutowe wejścia zespół będzie miał o godz.: 18.30, 19 i 20. Ostatni występ będzie się wiązał z nauką tańca. O godz. 17.45 zaśpiewa sobowtór Maryli Rodowicz. O 18.40 - pokaz tresury sokołów. O 19.15 wystąpi znakomity iluzjonista Łukasz Grant. Od godz. 20.30 rozpocznie się występ kapeli Dystans z wokalistką Renatą Dąbkowską. O godz. 21.30 będzie miał miejsce pokaz pirotechniczny, a zaraz po nim rozpocznie się zabawa taneczna przy dźwiękach kapeli Helios.

"TM" nr 32 z 6 sierpnia 2013 r.

autor: stel

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz