Tygodnik Makowski

Piątek, 27 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Różan: Niespodzianki nie było

08.07.2013 14:50:00

Dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Różanie został ponownie Krzysztof Kępka. Wbrew zapowiedziom nikt inny nie wystartował w konkursie.

 

Nowy dyrektor ma duże doświadczenie zarówno w pracy pedagoga, jak i dyrektora. Wierzę, że po raz kolejny udowodni, że funkcję, jaką pełni, wykonuje absolutnie zasłużenie – skomentował wybór komisji konkursowej Piotr Świderski, burmistrz Różana. Krzysztof Kępka wygrał w poprzednim tygodniu konkurs na dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. I Dywizji Tadeusza Kościuszki w Różanie i przez kolejną pięcioletnią kadencję pełnił będzie tę funkcję. Wcześniej pracował w miejscowej szkole w roli nauczyciela matematyki i informatyki.

autor: Paw

Komentarze Internautów (2)dodaj komentarz

 • Różanka, 2013-07-09 12:10:24
  dsf
  Miałam zajęcia z Panem Kępką... jest w porządku... potrafił matematykę wytłumaczyć...
 • różaniak, 2013-07-09 22:24:43
  oczywiste ;-))
  Piotruś mięknie, dobry objaw! Najpierw chciał Kępkę do kanału jak Chojnowiaka, ale nie znalazł się naiwny by wystartować w konkursie.

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Minister Obrony w ogniu pytań

  Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

 • Złote Gody w Makowie

  Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

 • Finał WOŚP w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...