Tygodnik Makowski

Wtorek, 24 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. red.
fot. red.

Targi szkół wyższych

29.01.2013 14:00:00

12 szkół wyższych zaprezentowało się podczas Targów Edukacyjnych Szkół Wyższych Północnego Mazowsza, które odbyły się 23 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie.

 

W targach wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu makowskiego. Maturzyści podkreślali, że Targi pomogły im podjąć decyzję dotyczącą wyboru uczelni, z którą chcieliby związać swoją przyszłość.

W tym roku gościliśmy następujące uczelnie: Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Społeczna w Ostrołęce i Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie.

Na Targach swoje stanowiska miały także placówki związane z edukacją: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Makowie Mazowieckim i Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce, Filia w Makowie Mazowieckim. Pracownice poradni pomagały zainteresowanym uczniom określić swój typ osobowości zawodowej i ukierunkować na odpowiednie uczelnie.

"TM" nr 5 z 29 stycznia 2013 r.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...