Tygodnik Makowski

Sobota, 21 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. red
fot. red

Uczniowie krasnosieleckiej podstawówki pasowani na świetlika

15.11.2012 08:31:00

W środę, 31 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu odbyło się pasowanie na świetlika. Do społeczności świetlików przyjęto 25 uczniów z klasy I.

 Podczas wesołej uroczystości pierwszoklasiści brali udział w różnych zabawach i testach sprawdzających ich umiejętności i wiedzę. Wszyscy dobrze się przy tym bawili.

Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści zostali pasowani przez wicedyrektor Annę Kardaś i złożyli uroczyste ślubowanie. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki – zakładki do książek. Hasło przewodnie zabawy brzmiało „Chcesz się bawić, baw się z nami, bowiem zabaw mnóstwo mamy”. Uroczystość przygotowała Weronika Chojnowska – nauczyciel świetlicy.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...