Tygodnik Makowski

Wtorek, 23 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co się działo w minionym tygodniu!

26.10.2012 13:28:00

16 października w Makowie przy ul. Witosa nieznany sprawca ukradł rower należący do mieszkańca Makowa.

 W nocy z 18 na 19 października w Różanie nieznani sprawcy usiłowali ukraść forda mondeo. Otworzyli drzwi samochodu i dostali się do środka. Usiłowali przełamać blokadę kierownicy, lecz bezskutecznie, dzięki czemu auta nie skradli.  

<
/div>
19 października nieznani sprawcy ukradli z terenu zakładu drzewnego w Kaszewcu urządzenia służące do obróbki drewna o wartości kilku tysięcy złotych. 
20 października w miejscowości Napiórki nieznani sprawcy włamali się do niezamieszkałego domu oraz budynku gospodarczego, skąd ukradli rower oraz narzędzia ogrodowe o łącznej wartości kilkuset złotych.
20 października w miejscowości Szygi nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego, skąd ukradli kosiarkę oraz taczki o wartości kilkuset złotych. 
Stłuczka
17 października w Makowie na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Polnej kierująca toyotą yaris mieszkanka powiatu ostrołęckiego wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym vw passacie, którym kierowała mieszkanka Makowa, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów.
Niewybuchy na polu i w lesie
18 października w miejscowości Boruty podczas prac polowych znaleziono przedmiot przypominający niewybuch z okresu II wojny światowej. Pirotechnik potwierdził, że jest to pocisk artyleryjski. Miejsce zabezpieczono do momentu przybycia saperów.
21 października w lesie w miejscowości Cieciórki odnaleziono 7 niewybuchów pochodzących z okresu II wojny światowej. Pociski zabezpieczono do momentu przybycia saperów. 

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz