Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co się działo w minionym tygodniu!

21.10.2012 08:58:00

Okradają domy 8 października w Magnuszewie Dużym, gm. Szelków, nieznani sprawcy wywarzyli drzwi balkonowe i z wnętrza nowo wybudowanego domu skradli wyposażenie łazienki, heblarkę i wiertarkę o łącznej wartości 3320 zł.

 Krawiec - złodziej

7 października w Makowie przy ul. Przasnyskiej mieszkaniec miasta ukradł kompletnej oryginalnej sztalugi do maszyny do szycia Singer. Wartość strat to 1000 zł.
500 zł za dezodorant
10 października w sklepie Biedronka przy ul. Przasnyskiej mieszkaniec Komorowa ukradł dezodorant o wartości 158 zł. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.
Wybił szyby
10 października ok. godziny 18 w Makowie przy ul. Słowackiego mieszkaniec tego miasta wybił szyby okienne w domu jednorodzinnym. Wartość strat to 1500 tys. zł na szkodę mieszkanki Makowa.
Ukradł jorka
11 października w miejscowości Ponikiew Zawady nieznany sprawca wybił szybę w samochodzie citroen berlingo i zabrał psa rasy jork na szkodę mieszkańca Warszawy.
Okradł ze sprzętu
12 października nieznany sprawca ukradł z niezamkniętego samochodu zaparkowanego na posesji oraz z niezamkniętego garażu w miejscowości Chyliny wiertarkę, wkrętarkę, pompę ciśnieniową i szlifierkę o łącznej wartości 4,45 tys. zł 
Odkopali szczątki ludzkie
12 październiku podczas prac ziemnych na terenie fortu nr IV w Różanie znaleziono szczątku ludzkie pochodzące z początku XX wieku. 
Okradli budynek
11 października w miejscowości Szlasy Łozino złodzieje dostali się do niezamieszkałego budynku skąd ukradli dwa grzejniki aluminiowe, butlę wyrównawczo-ciśnieniową, dwie wiertarki, dwie szlifierki kątowe, taczkę oraz skrzynkę z narzędziami o łącznej wartości 1940 zł.
W nocy po zakupy
13 października ok. godz. 4 rano w Makowie przy ul. Mazowieckiej nieznani sprawcy po wybiciu szyby w oknie sklepu zabrali artykułu spożywcze o wartości ok. 250 zł.
Okradli rolnika
13 października w miejscowości Rzechowo Wielkie nieznani sprawcy ukradli wałek odbioru mocy od maszyny rolniczej o wartości 5 tys. zł.
Na przejażdżkę audi
14 października ok. godz. 18 w Sypniewie mieszkaniec tej miejscowości bez wiedzy właściciela wsiadł do samochodu marki audi przejechał się nim i zaparkował go w miejscu zamieszkania właściciela

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz