Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co się działo w minionym tygodniu!

11.10.2012 09:45:00

3 października policja otrzymała zgłoszenie, że 24 września w Różanie nieznany sprawca przywłaszczył zbiór siana o wartości 500 zł na szkodę mieszkanki Ostrołęki.
Ukradli laptopa
4 października miedzy godziną 19 a 20 w mieszkaniu przy ul. Mazowieckiej w Makowie nieznani sprawcy ukradli laptop lenovo o wartości 1000 zł na szkodę mieszkanki Makowa.
Zgubił się na grzybach
5 października makowscy policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie mieszkańca Krosna Parcela, że ok. godziny 16 w kompleksie leśnym koło Różana podczas grzybobrania zaginął jego 63-letni ojciec. Na miejsce skierowano kilka patroli policji i straży. Historia skończyła się szczęśliwie, zaginiony dojechał bezpiecznie do domu.
Kradną felgi
W nocy z 6 na 7 października w miejscowości Karniewo nieznany sprawca ukradł 4 felgi aluminiowe z oponami wartości 1200  zł, znajdujące się na terenie prywatnej posesji.
Zmarł podczas wędkowania
6 października w miejscowości Brzóze Małe w trakcie zawodów wędkarskich 54-letni mieszkaniec Warszawy stracił przytomność. Mimo prób reanimacji mężczyzna zmarł.
Włam do piwnicy
6 października w piwnicy domu mieszkalnego w Różanie nieletni mieszkaniec tego miasta ukradł głośniki i kask motocyklowy o łącznej wartości 140 zł.
Topielca znaleźli wędkarze
7 października w miejscowości Brzóze Małe wędkarze znaleźli w zbiorniku wodnym zwłoki mężczyzny. Z ustaleń policji wynika, że to 43-letni mieszkaniec gminy Rzewnie.
Buchnęli pompę
W nocy z 6 na 7 października w miejscowości Tłucznice nieznani sprawcy ukradli pompę od deszczowni wartości 15 tys. zł. 

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz