Tygodnik Makowski

Niedziela, 22 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co się działo w minionym tygodniu!

28.09.2012 09:09:00

17 września w Makowie przy ul. Rynek nieznany sprawca wybił szybę wystawową w jednym ze sklepów z telefonią komórkową. Wartość strat to 1500 zł.

 Pożar na Leśnej

17 września w Makowie przy ul. Leniej w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożaru w piwnicy domu jednorodzinnego. Nikt nie poniósł obrażeń. 
Zniszczyli kolejny szlaban
18 września makowska policja otrzymała zgłoszenie, że 15 września w Makowie na ul. Pułaskiego nieznany sprawca zniszczył szlaban należący do SM „Jubilatka”. Wartość strat to 800 zł.
Wyłudził pieniądze
18 września makowska policja dostała zgłoszenie, że nieznany sprawca posługując się zagubionym dowodem osobistym dokonał wyłudzenia 2000 zł pożyczki z Provident Polska. Zagubiony dowód należał do mieszkańca gm. Rzewnie.
Zatankował i odjechał
21 września nieznany sprawca zatankował paliwo na stacji BP w Makowie i odjechał nie uiszczając opłaty. 
Kopał w drzwi
22 września w nocy w Różanie mieszkaniec tego miasta uszkodził (kopał) drzwi wejściowe do mieszkania.
Sąsiadkę w głowę
22 września ok. godziny 12 w miejscowości Rzechowo Gać sąsiad uderzył sąsiadkę młotkiem w głowę. Skutki obrażeń ustala biegły. Sąsiedzi są od lat skłóceni. 
Ukradli suzuki
23 września o godzinie 16. mieszkaniec powiatu legionowskiego wybrał się na spacer po lesie w gminie Czerwonka. Samochód suzuki grand vitara o wartości ok. 45 tys. zł  pozostawił na poboczu drogi leśnej. Po niecałych dwóch godzinach okazało się, że samochodu już nie ma.

autor: red

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • Spółdzielca, 2012-10-02 10:32:27
  Spółdzielca
  Poprzedniego osobnika, który zniszczył szlaban (ten sam!) zidentyfikowano. Tym razem jest anonimowy:( To po co tem kamera?

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Minister Obrony w ogniu pytań

  Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

 • Złote Gody w Makowie

  Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

 • Finał WOŚP w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...