Tygodnik Makowski

Sobota, 19 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co się działo w minionym tygodniu!

12.09.2012 14:06:00

5 września w miejscowości Budy Prywatne, gm. Krasnosielc, kierujący vw passatem mieszkaniec gm. Baranowo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Tego samego dnia w Dąbrówce kierująca fiatem seicento 22-letnia mieszkanka gm. Różan na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie posesji.

 Pijani za kółkiem

7 września w Krasnosielcu kierujący fordem fiesta 51-letni mieszkaniec gm. Krasnosielc zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z vw golfem, którym kierowała mieszkanka Torunia. Kierowca forda miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

8 września w miejscowości Chełchy przed policjantami drogówki uciekał kierowca hondy accord. 22-letni mieszkaniec gminy Karniewo został jednak szybko zatrzymany. Badanie wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Zatankował, nie zapłacił

9 września w Różanie na jednej ze stacji paliw kierowca bmw zatankował pojazd i próbował odjechać nie płacąc za benzynę. Został zatrzymany. Okazało się, że był nim  mieszkaniec Warszawy. Policja ustaliła, że tablice auta były wcześniej skradzione z innego pojazdu. Sprawca odpowie za wykroczenie przed Sądem Rejonowym w Przasnyszu.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz