Tygodnik Makowski

Niedziela, 24 marca 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. red
fot. red

Poskramiacze Mrówek oraz Tymbark Czerwonka najlepsi

19.06.2012 16:52:00

Otwarty turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Szelków

 W minioną sobotę, 16 czerwca, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej w Szelkowie został rozegrany otwarty turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Szelków 5-osobowych drużyn amatorskich w dwóch kategoriach – do lat 15 i powyżej lat 15. Zorganizował go Gminny Ośrodek Kultury w Szelkowie.

Ceremonii otwarcia dokonał Roman Płodziszewski, który odpowiadał za przebieg turnieju. W pierwszej kategorii zgłosiło się 8 zespołów, w drugiej – 7. Organizatorzy podzieli drużyny na dwie grupy, z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze.

W kategorii do lat 15 premiowane awansem miejsca zajęły drużyny Red Power, Magnevity, Tymbark Czerwonka i Makowica. W pojedynkach półfinałowych Tymbark pokonał Magnevitę 3:0, a Makowica po remisie 1:1 zwyciężyła 5:4 w rzutach karnych z Red Power. Po bezbramkowym remisie w spotkaniu o 3. miejsce Red Power wygrał po serii rzutów karnych 3:2 z Magnevitą. W wielkim finale od początku przewaga należała do Tymbarku, który ograł Makowicę 4:1 i został zwycięzcą turnieju w swojej kategorii. 

Więcej w aktualnym wydaniu TM

autor:

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz