Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

datetime: 2019-01-23 23:02:42 (CET)
errornum: 1024
errortype: User Notice
errormsg: Smarty error: html_image: unable to find '/var/www/vhosts/tygodnikmakowski.pl/httpdocs/resources/image/aktualnosci/min/201205301851145.'
scriptname: /var/www/vhosts/tygodnikmakowski.pl/httpdocs/engine/lib/smarty/Smarty.class.php
scriptlinenum: 1092
requesturl: /aktualnosc-6473-mistrzowie_roznych_stylow_walki_w_makowie_.html
requestbrowser: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Wystapil blad na stronie
fot. red

Mistrzowie różnych stylów walki w Makowie!

30.05.2012 18:48:00

Runda Zero Fight Night odbędzie się 9 czerwca w Makowie Mazowieckim w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół nr 2. Na macie zmierzą się mistrzowie różnych stylów walki (kickboxing, teakwondo, boks, MMA, karate czy K1).

 Walki odbędą się w pełnym kontakcie w autorskim regulaminie UFR: 1 runda na zasadach bokserskich, druga z kopnięciami w głowę i tułów jak w kickboxingu i teakwondo, a trzecia na zasadach K1. Wymaga to ogromnej wszechstronności od zawodników oraz perfekcyjnego opanowania swojej dyscypliny. Impreza będzie miała charakter zawodowego turnieju, w którym sześciu zawodników w kategorii wagowej 74 kg zmierzy się o pas mistrzowski federacji UFR. Zapowiadają się więc zacięte walki o pas mistrzowski. Na gali w Makowie wystąpią utytułowani zawodnicy, najlepsi w danej kategorii wagowej w Polsce. Poza walkami turnieju przewidziano tzw. super fight, w którym wystąpią zawodnicy w wieku 12 – 13 lat oraz starsi trenujący kickboxing oraz karate. Będzie można zobaczyć także reprezentantów nowej sekcji kickboxingu, która od niedawna działa w Makowie Mazowieckim. Galę promują mistrzowie świata w sztukach walki: Piotr Bąkowski, Łukasz Makarewicz oraz Cezary Rzepnicki, którzy zapraszają widzów do udziału w imprezie i dopingu swoim zawodnikom.

Organizatorami gali są Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim, Urząd Miasta w Makowie Mazowieckim oraz Centrum Sportowe Semiramida.

Zawody rozpoczną się o godzinie 19.

autor:

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz