Tygodnik Makowski

Niedziela, 22 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. red
fot. red

Przedszkolaki w bibliotece

15.05.2012 17:42:00

Sześciolatki z Przedszkola Samorządowego w Szelkowie odwiedziły w środę, 25 kwietnia, Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Makowie Mazowieckim.

 Dużą atrakcją były zajęcia prowadzone przez pedagog Hannę Moniuszko-Stępień w salach terapii pedagogicznej. Dzieci poprzez zabawę rozwijały motorykę małą i dużą oraz funkcje poznawcze. Zwiedziły również Bibliotekę Pedagogiczną w Makowie Mazowieckim, gdzie wzięły udział w konkursie wiedzy na temat bajek ,,Bajeczny quiz'' zorganizowanym przez kierownik BP Ewę Łatę i Katarzynę Szymkowską. Z zaciekawieniem obejrzały wystawę prac malarza Janusza Żerańskiego z Makowa Mazowieckiego.

Przedszkolaki odwiedziły także bibliotekę w Szkole Podstawowej w Szelkowie. Małgorzata Długołęcka, nauczycielka języka polskiego, zainteresowała dzieci pracą i twórczością patrona SP – Janusza Korczaka. 

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...