Tygodnik Makowski

Środa, 16 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

datetime: 2019-01-16 17:35:37 (CET)
errornum: 1024
errortype: User Notice
errormsg: Smarty error: html_image: unable to find '/var/www/vhosts/tygodnikmakowski.pl/httpdocs/resources/image/aktualnosci/min/201205081820348.5 gospodarze zremisowali, chociaż kończyli mecz w 9 zawodników'
scriptname: /var/www/vhosts/tygodnikmakowski.pl/httpdocs/engine/lib/smarty/Smarty.class.php
scriptlinenum: 1092
requesturl: /aktualnosc-6452-kowalkowski_ratuje_remis.html
requestbrowser: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Wystapil blad na stronie
fot. GŁ

Kowalkowski ratuje remis

08.05.2012 18:19:00

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna – Makowianka Maków Mazowiecki 2:2 (1:1)

 Po półgodzinnym opóźnieniu spowodowanym absencją arbitra liniowego rozpoczął się pojedynek pomiędzy miejscową Wieczfnianką a Makowianką. Chociaż to przyjezdni byli faworytami, to przez długi czas prowadzili gospodarze. Bramkę na wagę remisu zdobył niezawodny Paweł Kowalkowski.

Mecz rozpoczął się po myśli piłkarzy z Makowa Mazowieckiego. W 10. minucie znakomitą akcję przeprowadzili Marcin Kowalkowski oraz Michał Poniatowski. Ten drugi dostrzegł w polu karnym lepiej ustawionego Pawła Kowalkowskiego, który już po chwili utonął w objęciach kolegów z zespołu. W 34. minucie szansę na podwyższenie wyniku miał Przemysław Milewski, ale po jego uderzeniu piłka znalazła się tylko w bocznej siatce. Gospodarze odpowiedzieli najlepiej jak tylko mogli. Piłkę na 25 metrze otrzymał Michał Dąbrowski i przepięknym strzałem w samo okienko bramki pokonał Grzegorza Gorzocha. Ponowne prowadzenie Makowiance mógł dać Łukasz Pragacz, ale jego strzał głową z 5 metrów przeleciał nad poprzeczką. Chwilę później sędzia wysłał obydwa zespoły do szatni na przerwę.

Więcej w najbliższym wydaniu TM

autor:

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz