Tygodnik Makowski

Niedziela, 22 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. red
fot. red

Wyłowiono ciało z Narwi

23.04.2012 18:19:00

W sobotę, 21 kwietnia w Starym Sielcu z Narwii strażacy wyłowili ciało mężczyzny. To prawdopodobnie ciało jednego z poszukiwanych przez makowską policję mężczyzn.

 Poszukiwani to Leszek Szymański i Krzysztof Pajka. Ostatni raz widziani byli 27 marca w okolicach miejscowości Nowe Łachy. Według relacji świadków, mężczyźni mieli zamiar pójść do miejscowości Orłowo, gdzie przy brzegu Narwi była zacumowana łódź. Chcieli przedostać się na drugi brzeg rzeki do miejscowości Rogóźno lub Lubiel Nowy. Od tego czasu mężczyźni nie dali znaku życia. Pusta łódź dryfowała przy brzegu. Być może poszukiwani utonęli podczas przeprawy przez rzekę.

Po otrzymani informacji o zaginięciu policja i straż pożarna z Makowa i OSP z Różana rozpoczęły poszukiwania na rzece.

Tuż po świętach odcinki rzeki, na których mogli utonąć mężczyźni, zostały przeszukane przez strażaków echosondą.

O zaginięciu mężczyzn powiadomiono okoliczne komendy policji. 21 kwietnia straż pożarna wyłowiła z rzeki ciało mężczyzn. Policja ustala czy wyłowione ciało należy do jednego z zaginionych.


autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...