Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co wydarzyło się w ostatnim tygodniu!

20.04.2012 14:24:00

10 kwietnia w miejscowości Nowy Podoś, gmina Płoniawy - Bramura, mieszkaniec tej wsi wypalał suchą trawę na podwórku. Ogień rozprzestrzenił się na sąsiadującą z jego posesją drewnianą stodołę. Budynek uległ spaleniu. Podczas pożaru poparzona została jedna osoba. Straty oszacowano na 5 tys. zł.

 Włamanie do domku letniskowego

12 kwietnia policja otrzymała zgłoszenie, że w miejscowości Brzuze Małe, gmina Rzewnie, w dniach od 29 marca do 12 kwietnia, nieznani sprawcy włamali się do domku letniskowego, skąd ukradli kosę spalinową, piłę spalinową, kanister z benzyną. Straty oszacowano na 1500 zł.

O kradzieży nie pamięta

17 kwietnia w Makowie na ul. Mickiewicza mężczyzna zgłosił kradzież telefonu komórkowego wartości 389 zł. Nie był jednak w stanie podać okoliczności kradzieży, gdyż w trakcie zdarzenia był po wpływem alkoholu.

Uwaga mina

17 kwietnia w Nowym Sielcu, gmina Krasnosielc, znaleziono niewybuch z czasów II wojny światowej. Teren zabezpieczono do przyjazdu patrolu saperskiego.

Kradzież podczas snu

17 kwietnia w nocy w Szczukach, gmina Płoniawy - Bramura, nieznani sprawcy ukradli z nie zamkniętego mieszkania telefon komórkowy i pieniądze o łącznej wartości 839 zł.

Ukradli złom

17 kwietnia w miejscowości Przytuły, gmina Krasnosielc, nieznani sprawcy z niezamieszkałej posesji ukradli felgi samochodowe i części metalowe o łącznej wartości 1500 zł.

Pijani na drogach

14 kwietnia około godziny 15 w miejscowości Dyszobaba, gmina Różan, kierująca hondą z nieustalonych przyczyn straciła panowanie na autem i zjechała do rowu. Samochód wywrócił się na dach. Podczas badania okazało się, że kobieta ma pond dwa promile w wydychanym powietrzu.

autor: kasiakat

inne wpisy tego autora

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz