Tygodnik Makowski

Niedziela, 22 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. red
fot. red

Warcabowa rywalizacja

25.03.2012 15:20:00

W środę, 14 marca, Gminny Ośrodek Kultury w Szelkowie we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową zorganizował gminny turniej warcabowy dla uczniów szkoły podstawowej.

 Impreza odbyła się w Szkole Podstawowej w Szelkowie. W rozgrywkach uczestniczyło 62 uczniów. Do eliminacji klasowych przystąpili uczniowie z klas IV, V i VI. 10 uczniów przeszło do finału szkolnego. Nagrody zostały wręczone przez Wandę Wójcicką, dyrektor Szkoły Podstawowej i Romana Płodziszewskiego, pracownika Gminnego Ośrodka Kultury.

Organizatorzy serdecznie dziękują dyrektorce szkoły i Tadeuszowi Kacprzyckiemu, nauczycielowi SP w Szelkowie, za życzliwą współpracę.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...