Tygodnik Makowski

Niedziela, 21 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co się działo w minionym tygodniu!

16.03.2012 14:33:00

Ukradli biżuterię... 9 marca w miejscowości Perzanowo nieznani sprawcy włamali się do budynku mieszkalnego i zabrali stamtąd pieniądze oraz biżuterię wartości 1200 zł.

 ... i olej napędowy

W okresie od 25 lutego do 10 marca br. nieznani sprawcy z garażu na terenie powiatu makowskiego dokonali kradzieży 210 litrów oleju napędowego, który znajdował się w kanistrach. Właściciel oszacował straty na kwotę 1200 zł.

Pijani na drogach

12 marca w miejscowości Drążdżewo, gmina Krasnosielc, rowerzysta Jan K., lat 62,  wydmuchał 1,18 promila alkoholu. Tego samego dnia w miejscowości Wólka Drążdżewska, gmina Krasnosielc, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego samochodem osobowym marki daewoo, którym był Zenon P., lat 43. Mężczyzna miał we krwi 1,76 promila alkoholu. Z  kolei w miejscowości Płoniawy-Bramura kierowca forda Janusz N., lat 48, wydmuchał 1,98 promila alkoholu. 13 marca w  Różanie Krzysztof D., kierowca volkswagena, został zatrzymany do kontroli drogowej, podczas której okazało się, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. 

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz