Środa, 18 lipca 2018

datetime: 2018-07-18 22:18:54 (CEST)
errornum: 1024
errortype: User Notice
errormsg: Smarty error: html_image: unable to find '/var/www/vhosts/tygodnikmakowski.pl/httpdocs/resources/image/aktualnosci/min/201203140913512.2 orzeł sypniewo pokonał legię warszawa 12 - 9'
scriptname: /var/www/vhosts/tygodnikmakowski.pl/httpdocs/engine/lib/smarty/Smarty.class.php
scriptlinenum: 1092
requesturl: /aktualnosc-6406-sypniewskie_orliki_wygraly_z_legia_.html
Wystapil blad na stronie

Sypniewskie Orliki wygrały z Legią!

14.03.2012 09:10:00

Legia Warszawa – Orzeł Sypniewo 9:12 (5:2, 7:8, 9:12)

Najmłodsza drużyna Orła Sypniewo została zaproszona do rozegrania meczu towarzyskiego z warszawską Legią. Nasi chłopcy zasłużyli na ogromne brawa, gdyż pokonali utytułowanych rywali 9:12, a aż siedem bramek dla Orła strzelił Wiktor Wielechowski.

Piłkarze z naszego powiatu wyszli na mecz bardzo spięci, co przełożyło się na słabszą grę. Piłkarze Legii strzelili kilka bramek, w tym jedną z rzutu karnego. Trener wprowadził wtedy do gry Mikołaja Pieńka, Krystiana Wielechowskiego, Jana Chełchowskiego i Adama Waśkiewicza. Posunięcie to okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż rezerwowi zmienili jakość gry Orła. Po pierwszych 24 minutach Orzeł przegrywał co prawda 5:2, ale w drugiej połowie było już znacznie lepiej. Skuteczni piłkarze z Sypniewa z minuty na minutę grali co raz lepiej i najpierw odrobili straty, a potem wyszli na prowadzenie 8:7. W trzeciej odsłonie mecz był widowiskowy z dużą ilością akcji ofensywnych. Po raz kolejny skuteczniejsi byli piłkarze z Sypniewa, którzy ostatecznie wygrali 9:12. Znakomite zawody rozegrał Krystian Wielechowski, który strzelił 7 bramek.

- Obie drużyny zagrały bardzo dobry mecz. Jestem przekonany, że nikt z oglądających się nie nudził. Częste brawa z trybun należały się chłopcom za ich dobrą grę. Chcę wraz z drużyną podziękować za pokrycie kosztów wyjazdu państwu Joannie i Rafałowi Rzepka, Małgorzacie i Tomaszowi Chełchowskim, Urszuli i Radosławowi Pieniek oraz panu Zenonowi Żbikowskiemu - powiedział Zenon Mierzejewski, trener Orła Sypniewo.