Tygodnik Makowski

Środa, 23 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Kronika policyjna - zobacz co się działo w minionym tygodniu!

09.03.2012 13:17:00

1 marca mieszkaniec Makowa Mazowieckiego złożył zawiadomienie, że na jednym z portali internetowych zakupił komputer przenośny marki Asus, za który wpłacił pieniądze dla sprzedającego. Do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego komputera ani zwrotu pieniędzy.

 Kolizja trzech aut

2 marca tuż po godzinie 15 w Makowie Mazowieckim na ul. Moniuszki doszło do zderzenia się trzech pojazdów w tym jednego ciężarowego. Kierowca samochodu ciężarowego marki iveco, mieszkaniec Nowego Miasta, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył w tył jadącego przed nim samochodu osobowego audi a4, którym kierował mieszkaniec gminy Przasnysz. Ten uderzył z kolei w tył jadącego przed nim opla omegi.

Ukradli zboże

W nocy z 2 na 3 marca w miejscowości Chrzanowo Bronisze nieznani sprawcy ukradli z budynku gospodarczego ponad pół tony zboża wartości kilkuset złotych.

Włamali się do kiosku Ruch

W nocy z 3 na 4 marca w Różanie przy ul. Obrońców Polski nieznany sprawca włamał się do kiosku Ruch. Trwa szacowanie strat przez pokrzywdzonego. Policja poszukuje świadków, którzy mogą coś wiedzieć w tej sprawie bądź też mogli widzieć osoby podejrzane, przebywające w pobliżu kiosku. Każda informacja zostanie sprawdzona i zweryfikowana.

Zatrzymany awanturnik

5 marca około godziny 22 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od personelu szpitala w Makowie Mazowieckim o awanturującym się pacjencie. Kiedy policjanci przybyli na miejsce interwencji, okazało się, że jeden z pacjentów przyjętych na SOR, znajdując się pod wyraźnym działaniem alkoholu wszczynał awantury. 49-letniego mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. 

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz