Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 18 lutego 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. GŁ
fot. GŁ

Różańska Liga Futsalu - 4 kolejka

06.02.2012 20:56:00

4. kolejka Różańskiej Ligi Futsalu przyniosła pierwsze punkty dla zespołu FC Albatros, który niespodziewanie pokonał Załuzie. Potknięcie te wykorzystał zespół No Name, który wygrał swój mecz i zajmuje 2. miejsce z przewagą 3 punktów nad rywalami. W dalszym ciągu trwa zwycięska passa Cichego Tupotu, który wygrał już po raz czwarty.

 Na parkiet różańskiej hali jako pierwsi wybiegli zawodnicy Albatrosa i Załuzia. FC Albatros wygrał 5:4 i odbił się od dna ligowej tabeli, zdobywając pierwsze punkty i awansując na 7. miejsce.

W drugim pojedynku tego dnia Narew Różan podejmowała niepokonanego lidera ligi. Zespół Cichego Tupotu pokazał, że zasłużenie nie stracił jeszcze punktów w lidze i wygrał aż 10:3 umacniając się na 1. miejscu w ligowej tabeli.

Równie dobrze zaprezentował się wicelider, który zmierzył się z UKS Technik. Zespół No Name nie składa jeszcze broni i walczy, by doścignąć lidera. W tej kolejce zrobił ku temu kolejny krok, wygrywając 5:1 z Technikami.

W ostatnim, niedzielnym pojedynku zmierzyły się zespoły TB oraz Wariatów z Ulicy. Korzystniej zaprezentowali się ci drudzy, wygrali 7:2 i zrównali się punktami z zajmującym 3. miejsce Załuziem. Zespół TB spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

W klasyfikacji króla strzelców z 13 trafieniami prowadzi Kamil Tarasiewicz z No Name. O jedną bramkę mniej ma Łukasz Suski z Cichego Tupotu. Na 3. miejscu z 9 golami plasuje się Sebastian Szymaniak z Narwi Różan.

autor:

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz