Tygodnik Makowski

Czwartek, 26 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. GOK Krasnosielc
fot. GOK Krasnosielc

Przegląd pastorałek i kolęd w Krasnosielcu

23.01.2012 09:01:00

W Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu 15 stycznia odbył się finał przeglądu kolęd i pastorałek oraz koncert laureatów.

 Przegląd odbywał się w dwóch etapach: szkolnym oraz gminnym W pięciu kategoriach wiekowych mogli zaprezentować się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz przedszkolaki. W przeglądzie wzięło udział ponad 120 osób. Widzowie obejrzeli przygotowane przez uczestników jasełka. Na keyboardzie zagrali uczniowie, którzy od października 2011 roku uczęszczają na zajęcia koła instrumentalnego działającego w GOK-u.

- To była wyjątkowo udana impreza – mówiła po Przeglądzie Beata Heronimska, dyrektorka GOK w Krasnosielcu. - Zaskoczyła na bardzo duża frekwencja na sali. Obejrzeć występy najmłodszych przyszły całe rodziny dziadkowie, rodzice i rodzeństwo. Staraliśmy się, żeby występy nie trwały długo, ponieważ dzieci niecierpliwią się, denerwują, i to wyszło nam na korzyść, ponieważ dzięki temu występy zespołów i solistów przebiegały sprawnie. 

autor: PH

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...