Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 18 lutego 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. red
fot. red

Rzewnie i Karniewo w pułtuskiej lidze

03.01.2012 08:51:00

W VIII edycji rozgrywek Pułtuskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki bierze udział 8 zespołów, w tym aż dwie z powiatu makowskiego – Relax Rzewnie oraz Karniewo.

Po czterech rozegranych kolejkach dużo lepiej radzą sobie zawodnicy Relaxu, którzy plasują się na 3. miejscu w ligowej tabeli. Zespół z Karniewa nie wygrał jeszcze żadnego pojedynku i zajmuje ostatnią pozycję.

Drużyna Relaxu jak na razie wygrała trzy mecze (2:0 ze Zrywem, 2:0 z Karniewem i 2:0 z Gromem) oraz jeden przegrała (0:2 z Orłami Kacice). Dużo gorzej wyglądają statystyki Karniewa, które przegrało wszystkie cztery mecze (1:2 z Lolkami, 0:2 z Relaxem Rzewnie, 1:2 z Agromexem i 0:2 z Orłami Kacice). Z kompletem punktów prowadzi drużyna Lolki, która ma przewagę jednego punktu nad trzema zespołami: Orłami Kacice, Relaxem Rzewnie oraz Agromexem. W następnej kolejce Rzewnie zmierzy się z liderem - Lolkami, a Karniewo podejmie drużynę Retro.

Pojedynki ligowe rozgrywane są w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku. Gra się do dwóch wygranych setów. Za zwycięstwo zespół otrzymuje 2 punkty, za porażkę 1 punkt.

autor:

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz