Tygodnik Makowski

Wtorek, 23 października 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. KPP Maków Maz
fot. KPP Maków Maz

Pijany kierowca i dwoje pasażerów

10.11.2011 11:51:00

21-letni mieszkaniec gminy Czerwonka mając 0,9 promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę bmw, zabierając ze sobą dwoje pasażerów

Do zdarzenia doszło niedzielnej nocy tuż po godzinie pierwszej w miejscowości Karniewo, na drodze krajowej k 60. Jadący od strony Makowa Mazowieckiego w kierunku Ciechanowa samochód bmw na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w skarpę rowu i wywrócił się na dach. Tuż po wypadku kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Stan jednego z pasażerów był poważny. Wezwano śmigłowiec pogotowia ratunkowego, który przetransportował 19-letniego Rafała K., mieszkańca gminy Płoniawy, do szpitala w Warszawie. U poszkodowanego mężczyzny stwierdzono uraz głowy i kręgosłupa. Druga poszkodowana Martyna P., mieszkanka gminy Karniewo, również z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Makowie Mazowieckim.

W dwie godziny po zdarzeniu kierowca zgłosił się do makowskiego szpitala z obrażeniami głowy. Z prowadzonego przez policję śledztwa wynika, że wszyscy pasażerowie byli pod wpływem alkoholu.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz