Tygodnik Makowski

Piątek, 20 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. PSP w Drozdowie
fot. PSP w Drozdowie

Biskup odwiedził uczniów

18.10.2011 09:43:00

10 października społeczność Szkoły Podstawowej w Drozdowie odwiedził biskup łomżyński Tadeusz Bronakowski, proboszcz Wojciech Goryszewski oraz wikariusz Wojciech Nitkowski.

Spotkanie związane było z wizytacją parafii Lubiel. Uczniowie przywitali biskupa wierszem i „Barką”. Podczas wizyty dzieci zaśpiewały również kilka pieśni religijnych i odmówiono wspólnie modlitwę za nauczycieli w związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej.

Następnie biskup spotkał się z radą pedagogiczną i pracownikami obsługi szkoły. Jego ekscelencja zwrócił uwagę na trudy związane z wychowaniem młodego pokolenia w dzisiejszych czasach i podkreślił rolę, jaką pełnią małe szkoły w tym procesie. Wizyta przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...