Tygodnik Makowski

Niedziela, 22 kwietnia 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. GOK Karniewo
fot. GOK Karniewo

Pożegnanie lata na sportowo

06.10.2011 09:15:00

25 września mieszkańcy gminy Karniewo na festynie „Zakończenie lata na sportowo” pożegnali tegoroczne wakacje.

Impreza odbyła się na miejscowym stadionie, jej organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Karniewie, Urząd Gminy w Karniewie, filia Klubu Pracy OHP w Karniewie i filia Młodzieżowego Biura Pracy w Makowie Mazowieckim. Patronat nad imprezą sprawował Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Jak co roku podczas festynu odbył się Gminny Turniej Sportowy. Rywalizowały w nim drużyny wystawione przez poszczególne sołectwa gminy Karniewo. Główną nagrodę, puchar wójta gminy Karniewo, zdobyła drużyna z Leśniewa. Drugie miejsce zajął zespół z Czarnostowa, a trzecie drużyna z Wólki Łukowskiej.

Podczas festynu odbył się pokaz kaskaderki konnej w wykonaniu Włodzimierza Zabielskiego, występ Ludowego Zespołu Artystycznego Ciechanów oraz konkurs WORD z Ostrołęki. Gwiazdą wieczoru był zespół Diadem, po występie którego do późnych godzin nocnych uczestników imprezy bawił zespół Helios z Krasnego. Głównym sponsorem festynu była firma Nordex Polska Sp. z o.o.

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...

  • Finał WOŚP w Makowie

    Fot. (olk) Zobacz galerie...